Vítejte na našem E-shopu.

O nás

NAREPS CZ

Naše společnost byla založena na základě dlouholetých zkušeností s nástroji na obrábění ve strojírenském průmyslu. Naším cílem je nabídnout zákazníkům řešení v podobě kvalitních nástrojů, díky kterým můžeme zrychlit výrobu či snížit náklady.

Máme výhradní zastoupení značky WINSTAR, která je špička ve výrobě karbidových nástrojů. Vyznačují se vysokou kvalitou a nízkou cenou.

Díky vysoké kvalitě jejich nástrojů jsme schopni nabídnout vyšší životnost, rychlejší řezné podmínky a snížení pořizovacích nákladů.

Společnost Winstar Cutting Technologies Corp. byla založena v roce 2008 panem Timem Chenem po jeho snu a nadšení při vývoji vysoce kvalitních řezných nástrojů. Specializují se na výrobu přesných karbidových fréz, vrtáků a břitových destiček.
Winstar má vlastní výzkumné oddělení. Výzkum slinování karbidů, technologie povlakování a nejnovější technologie broušení. Od návrhu přes výrobu a testování nástrojů je děláno v jejich továrně.
Winstar se vždy věnoval vytváření vysoce kvalitních nástrojů pro odvětví Mold & Die, Automotive, Aerospace, 3C a Medical. Jejich výrobky byly distribuovány v Evropě, Americe, Oceánii a Asii po celém světě.
Poskytují vysoce kvalitní produkty a budují tím dlouhodobé vztahy s jejich zákazníky, což jsou klíčové

 

Pokud se chcete o našich produktech dozvědět více, prohlédnout si katalogy nebo všechny akční nabídky, které pro zákazníky chystáme, navštivte naše stránky: www.nareps.cz

NajduZboží.cz